Pierwsze w tym roku zawody sportowe

Utworzono dnia 13.10.2024

W dniu 7 października 2024 roku odbyły się gminne zawody szkół podstawowych w piłce nożnej dla starszych klas. Atmosfera na boisku była pełna emocji, a drużyny z poszczególnych szkół z determinacją rywalizowały o zaszczytne miejsca. Po zaciętej walce, nasi chłopcy zdobyli zasłużone 3. miejsce, udowadniając swoje umiejętności i ducha walki. Pomimo nieco mniejszych oczekiwań, zespół nie poddaje się i już z niecierpliwością patrzy w przyszłość, gotowy do dalszej rywalizacji.

Natomiast w dniu 8 października 2024 roku na boisku w naszej gminie odbyły się emocjonujące zawody szkół podstawowych w piłce nożnej dla klas młodszych. Uczniowie z różnych szkół rywalizowali o miano najlepszej drużyny, a na uwagę zasługiwały zarówno zaangażowanie, jak i wysoka jakość gry. Nasi uczniowie zaprezentowali się z znakomitej strony, docierając aż do finału, gdzie w zaciętej rywalizacji zmierzyli się z drużyną z Sośnicowic. Mecz obfitował w dynamiczne akcje, emocjonujące zwroty i znakomite interwencje bramkarzy. Obie drużyny walczyły z determinacją i nie ustępowały sobie pola. Ostatecznie, po zaciętej walce, nasi uczniowie zajęli drugie miejsce, pokazując niezwykły duch zespołowy i wolę walki do ostatniej sekundy meczu. Ich wysiłki zostały nagrodzone gromkimi brawami i słowami uznania od zgromadzonej publiczności oraz nauczycieli. Sukces w tej rywalizacji to nie tylko wynik sportowy, ale również cenne doświadczenie dla młodych zawodników, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Gratulacje dla całej drużyny za wspaniałą grę i determinację!